O nás

O nás

Čo vám napadne, keď sa povie dokonalá záhrada? Vybavia sa vám precízne udržiavané záhony, alebo patríte medzi tých, ktorí ju vnímajú skôr ako priestor stvorený na odpočinok?

Nech už je to tak či onak, záhrada predstavuje kúsok zeme, ktorý umožňuje vašu sebarealizáciu a prináša zaslúžený relax v akejkoľvek podobe. Doprajte si záhradu, po akej ste vždy snívali! MB technic ponúka kompletný sortiment všetkého, čo pre svoju dokonalú záhradu potrebujete.

Našou firemnou filozofiou je uľahčiť vašu prácu na minimum. Rokmi nadobudnuté skúsenosti garantujú profesionálny a spoľahlivý prístup. Disponujeme špičkovou záhradnou technikou od tých najlepších značiek, akými sú napríklad MTD, WOLF Garten, Cub Cadet alebo DOLMAR. V prípade potreby vám ochotne poskytneme užitočné rady a tipy, ktoré urýchlia vašu cestu k vysnívanej záhrade.

Spektrum našej ponuky je široké, sortiment predstavujú motorové a elektrické kosačky, trávne traktory, píly, polostrihy a množstvo iného záhradného príslušenstva najvyššej kvality.

Aby sme vám boli stále najbližšie, okrem predaja prevádzkujeme servis záhradnej techniky, a to aj pre značky, ktoré sa na trhu objavovali v minulosti. Našou víziou je navrátiť život aj staršej technike a zaistiť vám tak komfort pri jej používaní.

Všetky náhradné komponenty sa usilujeme dodať expresne rýchlo a v čo najvyššej kvalite. Aj preto sú všetky diely vyrobené tak, aby udržali hodnotu vašej techniky a predĺžili jej životnosť.

V ponuke si prídu na svoje aj vinári a milovníci vína. Popri záhradnej technike sa venujeme aj predaju vinohradníckych potrieb a príslušenstva.